Een makelaar vraagt commissie, is dit toegestaan?

Zoals in onze Algemene Voorwaarden Artikel 5.1 beschreven is de makelaar of bemiddelaar niet gerechtigd om commissie te vragen in verband met het woningaanbod dat op de applicatie voor publiek beschikbaar is. Als een makelaar dit toch vraagt kun je je beroepen op de uitspraak van de Hoge Raad van 16 oktober 2015 art.7:425 BW. Mocht je onenigheid ondervinden, neem contact met ons op middels het contactformulier op de website en wij zoeken naar een passende oplossing.

Scroll to Top

Support Opties

  • Whatsapp
    CHAT MET ONS
    Gemiddelde reactie tijd : 30 min
  • Support Ticket

    Vraag een support ticket aan

    Gemiddelde reactie tijd : 1 uur
  • Call Back

    TERUGBEL VERZOEK

    Gemiddelde reactie tijd : 3 uur – alleen beschikbaar van 10:00 AM tot 8:00 PM CEST